Kino Letnie 2021
sksil

TEATR PIASKU: KRÓLOWA ŚNIEGU

5e82ca18ec03f48f61a9b880c68cf6d8-260x.jpg

Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii razem z Teatrem Piasku. Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent", zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem.

Unikalne widowisko będzie malowane na żywo. Do utworzenia atmosfery wprost z lodowej krainy artyści wykorzystają mnogość technik artystycznych, dopracowanych do perfekcji w studiu Galitsyny. Spektakl wraz z muzyką, grą aktorską i artystyczną interpretacją historii przez członków Teatru Piasku przeniesie uczestników wprost do świata baśni.

- Oryginalne techniki Teatru Piasku to m.in malowanie piaskiem, światłem, na wodzie oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting). Techniki malowania piaskiem, czy też światłem wpływają na różne zmysły i sprawiają, że na tym widowisku nie można się nudzić. Wszyscy członkowie rodziny – najmłodsi i najstarsi wciągną się w historię Królowej Śniegu. Będzie to rodzinna wyprawa do świata baśni i dzieciństwa - zaznaczają organizatorzy wydarzenia.

Razem z Teatrem Piasku przeniesiecie się w niezwykłą opowieść zaprezentowaną przez gwiazdy z wielkiego ekranu - programu "Mam Talent" - Tatianę Galistynę, VLODYR-a czy Tony'ego Dream'a. Zwyciężczyni "Mam Talent" Tatiana Galitsyna na podstawie kultowej baśni Hans'a Christian'a Andersen'a rozpali serca zarówno dużych i małych widzów, pokaże inne oblicze sztuki i przypomni piękną opowieść, z którą każdy jako dziecko miał okazję się zetknąć.

Dopełnieniem niezapomnianego show jest piękna muzyka oraz gra aktorska. Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia. Trwa 70 minut bez przerwy.

17 czerwca o godz. 19:00

Um�w si� ze znajomymi na film
Zwiastun
Polecamy
NaRauszu_plakat_OSCAR_final.jpg

NA RAUSZU

Thomas Vinterberg nazywa swój najnowszy film – przebój festiwali w Cannes, Toronto i San Sebastián – pochwałą...

czytaj dalej
5e82ca18ec03f48f61a9b880c68cf6d8-260x.jpg

TEATR PIASKU: KRÓLOWA ŚNIEGU

Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż...

czytaj dalej
Gniazdo.jpg

KINO LETNIE: GNIAZDO - ogródek kina

Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę...

czytaj dalej
Kino_Letnie_2021_fb.jpg

KINO LETNIE 2021

Mamy dla Was dobrą wiadomośćOd 15 maja otwieramy ogródek letni kina Zorza, a to oznacza seanse filmowe na leżakach po zachodzie słońca....

czytaj dalej
Kino Zorza Filmowa cafe Regionalna Fundacja Filmowa Polski Instytut Sztuki Filmowej
Kinads kultura i sztuka piotrsamolewicz.pl FINA
Tanie poniedziałki
Zapowiedzi - Czerwiec
wbx
Pisf
DKF Zorza