Babski Wieczór Ślicznotki
sksil

Regulamin Konkursu

Regulamin konkursów "Bajkowe Wakacje Kina Zorza"

1. Organizatorem Konkursu Głównego i Konkursu Cotygodniowego pod nazwą „Bajkowe Wakacje Kina Zorza” jest:

Regionalna Fundacja Filmowa, ul. 3 Maja 28, 35-030 Rzeszów, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego  pod nr KRS 0000240951, REGON  180064753, NIP: 813 34 20 403

2. Konkurs Główny potrwa od dnia 3 lipca do 13 września br.

Konkurs Cotygodniowy potrwa od dnia 3 lipca do 20 sierpnia br.

Oba zostaną przeprowadzone w kinie Zorza, ul. 3 Maja 28 Rzeszów.

4. Żeby wziąć udział w Konkursie Głównym należy zakupić pięć biletów na różne filmy puszczane w każdą wakacyjną środę - lipca i sierpnia w ramach "Bajkowych Wakacji Kina Zorza". Łącznie ma odbyć się dziewięć takich seansów.

Osoba, która będzie chciała wziąć udział w Konkursie Głównym powinna zgłosić się do kasy kina Zorza do dnia 13 września br.

Podstawą uczestnictwa w Konkursie są tylko bilety płatne zakupione na filmy wyświetlane w ramach projekcji specjalnych "Bajkowych Wakacji Kina Zorza".

Warunkiem uczestnictwa będzie zostawienie ww. pięciu biletów w kasie kina Zorza oraz podanie imienia i numeru telefonu. Losowanie nagród w Konkursie Głównym odbędzie się 16 września br. Szansę na wygraną mają trzy osoby. Laureaci zostaną o wygranej poinformowani smsem na numer podany przy kasie kina.

5. Żeby wziąć udział w Cotygodniowym Konkursie należy wypełnić kupon, który widz otrzyma przy zakupie biletu na wybrany seans dla dzieci, który puszczany jest w bieżącym repertuarze kina Zorza od dnia 3 lipca do 30 sierpnia br. Warunkiem uczestnictwa będzie wypełnienie kuponu, podania: "imienia" i "numeru telefonu", a następnie wrzucenie go do urny.

Losowanie cotygodniowych nagród będzie odbywać się w każdy piątek o godz. 12:00. Szansę na wygraną w Konkursie Cotygodniowym ma pięć osób. Laureaci zostaną o wygranej poinformowani smsem na numer podany przy kasie kina. Kupon wygranej osoby, nie będzie brał udziału w ponownych losowaniach.

6. Nagrodami w Konkursie Głównym są gry zręcznościowe i drobne upominki.

Nagrodami w Konkursie Cotygodniowym są drobne upominki w postaci figurek dla dzieci.

7. O terminie i miejscu odbioru nagród - Laureaci zostaną poinformowani wraz z informacją o wynikach Konkursu. Odbiór nagród ma odbyć się do 30 września 2019 roku.

Dane Osobowe:

1. Administratorem danych osobowych Uczestnika jest Organizator.

2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w Konkursach.

3. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się jedynie w celu przeprowadzenia Konkursów, ich rozstrzygnięcia oraz wręczenia nagrody.

Polecamy
BabskiWieczor_Wrzesien2019_fb.jpg

BABSKI WIECZÓR: ŚLICZNOTKI

Dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku...

czytaj dalej
BOZE_CIALO.jpg

BOŻE CIAŁO

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę...

czytaj dalej
Portret_kobiety_w_ogniu_plakatPL_LQ.jpg

DKF: PORTRET KOBIETY W OGNIU

Opowieść o miłości wyprzedzającej swój czas i intymnej więzi zdolnej przełamać...

czytaj dalej
ZorzaX_1.jpg

ZORZA X: NAJLEPSZE LATA

ZORZA X - To nowy cykl filmowy, który chcemy w tym sezonie zaproponować naszym widzom. Pod nazwą: "Zorza X" kryją się dwa znaczenia....

czytaj dalej
Kino Zorza Filmowa cafe Regionalna Fundacja Filmowa Polski Instytut Sztuki Filmowej
Kinads kultura i sztuka piotrsamolewicz.pl FINA
Tanie poniedziałki
Zapowiedzi Wrzesień
wbx
Pisf
DKF Zorza